Rolety zewnętrzne

Ważnym elementem w naszym domu jest jego ochrona oraz zabezpieczenie przed dewastacja. Idealnie nadają się do tego rolety antywłamaniowe, które bardzo skutecznie chronią nasz dom przed nieproszonymi gośćmi.

Zakup rolet wiąże się jednak niejednokrotnie z wysokimi kosztami, jednak wszystko zależy od tego, jaką ilość okien mamy w domu oraz od koloru, na jaki się decydujemy. Tradycyjne kolory takie jak biel czy czerń są zdecydowanie tańsze od tych na zamówienie. Większość rolet wykonywanych jest na wymiar, ale za kolor trzeba zapłacić dodatkowo. Rolety antywłamaniowe mają tez kilka dodatkowych cech, dzięki który w ostatnim czasie cieszą się coraz to większą popularnością. Zapewniają nam i naszej rodzinie prywatność oraz pozwalają w odizolować się od „życzliwych” sąsiadów. Dodatkowo rolety znacznie ograniczają hałas, który przedostaje się do naszego domu z zewnątrz, zapewniają wyciszenie. Rolety sprawdzają się również, jeśli okna w naszym domu nie są szczelne tak jak na początku, zasłonięte rolety zatrzymują ciepło. Rolety antywłamaniowe zbudowane są z wyprofilowanego aluminium, który nawijany jest na wał. Rolety antywłamaniowe mają jedną bardzo pożądana przez klientów zaletę a mianowicie nie ma możliwości żeby rolety zostały podniesione z zewnątrz. Jest to bardzo ważne w ten sposób złodziej nie jest w stanie dostać się do naszego domu np. wybijając okno. Jednak rolety antywłamaniowe posiadają jedną zasadniczą wadę a mianowicie, gdy w całym domu rolety są opuszczone jest to czytelny znak dla złodzieja, że dom stoi pusty i prawdopodobnie nikogo w nim nie będzie przez kilka kolejnych godzin czy też dni.

Koszty zakupu rolet antywłamaniowych uzależnione są przede wszystkim od ilości okien oraz od ich wymiaru. Decydują się na zakup najlepiej skontaktować się z wybrana przez siebie firmą i zlecić jej dokładny pomiar w ten sposób będziemy mieć pewność, że rolety będą odpowiednio dopasowane do okien w naszym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *