Krzesła biurowe

Krzesła biurowe to niemal najważniejsze wyposażenie każdego biura. Każdy pracownik biurowy spędza wiele godzin przy biurku. Przez źle dobrane miejsce siedzące nie trudno nabawić się skrzywienia kręgosłupa bądź innych chorób. Będąc właścicielem biura warto zapewnić sobie oraz swoim pracownikom wygodne krzesła biurowe. Dzięki dobrze dobranym krzesłom, pracownicy będą odczuwać komfort a co za tym idzie ich praca będzie bardziej efektywna.

image001

Wybór krzeseł biurowych powinien być, dokonany z należytą starannością. Krzesło, na którym pracownik pracuje minimum 6-8 godzin wywiera duży wpływ na samopoczucie pracownika a co za tym idzie na wydajność jego pracy.   Odpowiednio dobrane krzesło biurowe powinno być mieć regulację wysokości siedziska oraz oparcia, możliwość dostosowania kąta nachylenia o parcia, przy czym powinno stabilizować sylwetkę użytkownika.  Pamiętajmy, że estetyka nie powinna przekładać się na funkcjonalność krzesła. Dobre krzesło, to takie, które spełnia wymogi ergonomii. Krzesło biurowe powinno posiadać mechanizmy, które umożliwiają szybką regulację parametrów w szerokim zakresie. Mowa tu o regulacji: wysokości i głębokości siedziska, wysokości i odchylenia oparcia, wysokości podłokietników, wysokości i pozycji zagłówka. Mechanizmy te pozwalają dostosować krzesło do indywidualnych potrzeb użytkownika. W sklepach meblowych, marketach mamy szeroki wybór krzeseł biurowych.

krzesla_obrotowe krzeslo_obrotowe

Możemy dobrać kształt, gabaryty, rodzaj tapicerki. Krzesła biurowe to najważniejsze meble, dlatego też należy pamiętać, żeby dobrać je także do wystroju naszego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *